Wat is er op tv: 'Rogue One', 'Archer', Louis CK en 'Chewing Gum'

Terwijl March Madness eindelijk ten einde loopt, is het ook tijd voor enkele grote lentepremières. Archer's laatste seizoen, Dreamland is hier, en het is tegenwoordig op FXX, dus controleer je kabelopstelling. Rogue One: A Star Wars Story maakt deze week zijn Blu-ray-debuut, terwijl het tweede seizoen van Chewing Gum hier in de VS op Netflix arriveert. Louis CK verdubbelt deze week door te verschijnen op Saturday Night Live en een gloednieuwe comedy-special naar Netflix te brengen, terwijl de grootste game-releases Persona 5 en PaRappa the Rapper Remastered zijn. Oh, en Prison Break is terug. Zorg goed voor de pauze om de hoogtepunten van elke dag te bekijken, inclusief trailers, en laat ons weten wat je ervan vindt (of wat we hebben gemist).

Blu-ray & Games & Streaming

  • Kerstfeest op kantoor
  • Rogue One: Een Star Wars-verhaal (3D)
  • Berijd het hoge land
  • Kleine Nikita
  • punchline
  • Paterson
  • Psycho Circus
  • Blackwood Crossing (PS4, Xbox One-pc)
  • Persoon 5 (PS4, PS3)
  • Lego City: Undercover (Xbox One, PS4)
  • Doodgetrokken (PS4)
  • PaRappa de Rapper Remastered (PS4)
  • Talent niet inbegrepen (Xbox One)
  • Dead Rising 4: Frank Rising DLC ​​(Xbox One)
  • Betreed de Gungeon (Xbox One, pc)
  • Bulletstorm: Volledige Clip-editie (Xbox One, PS4)
  • Gebruik je woorden (PS4, Xbox One)
  • Virry VR (PS VR)
  • Mortal Blitz (PS VR)

Maandag



  • NCAA Basketball Championship-wedstrijd voor heren: Gonzaga vs. UNC, CBS, 21.00 uur
  • Abortus: verhalen die vrouwen vertellen, HBO, 20.00 uur
  • The Voice, NBC, 20.00 uur
  • 24: Legacy, Fox, 20.00 uur
  • Dancing With The Stars, ABC, 20.00 uur
  • WWE Raw, VS, 20.00 uur
  • Jong en hongerig, vrije vorm, 20.00 uur
  • Baby papa, vrije vorm, 20:30 uur
  • APB, Fox, 21.00 uur
  • De tweeling, vrije vorm, 21.00 uur
  • Rock and a Hard Place, HBO, 22:00 uur
  • Schorpioen, CBS, 22:00 uur
  • The Breaks, VH1, 22.00 uur
  • Bates Motel, A&E, 22:00 uur
  • Genomen, NBC, 22:00 uur
  • Quantico, ABC, 22:00 uur
  • Desus & Mero, Viceland, 23:00 uur

Dinsdag

  • The Mindy Project, Hulu, 3AM
  • Louis C.K., Netflix, 3AM
  • Dimension 404 (première van de serie), Hulu, 3AM
  • Kauwgom (S2), Netflix, 3AM
  • Tumble Leaf Spring Special, Amazon Prime, 3AM
  • The Voice, NBC, 20.00 uur
  • The Flash, CW, 20.00 uur
  • The Manns (première van de serie), TV One, 20.00 uur
  • Nieuw meisje, Fox, 20:00 uur
  • WWE Smackdown, VS, 20.00 uur
  • The Fosters, Vrije vorm, 20.00 uur
  • De Mick, Fox, 20:30 uur
  • iZombie (seizoenpremière), CW, 21.00 uur
  • Prison Break (seizoenpremière), Fox, 21.00 uur
  • Vers van de boot, BC, 21.00 uur
  • De uitdaging, MTV, 21.00 uur
  • Verwisseld bij geboorte, vrije vorm, 21:00 uur
  • Face Off, Syfy, 21.00 uur
  • Buitenstaanders, WGN, 21.00 uur
  • Trial & Error, NBC, 21:00 & 21:30 uur
  • Denkbeeldige Maria, ABC, 21.30 uur
  • De Amerikanen, FX, 22:00 uur
  • De partner, CNBC, 22.00 uur
  • Rebel, INZET, 22.00 uur
  • De Omweg, TBS, 22:00 uur
  • Cosplay Melee, Syfy, 22:00 uur
  • Gestrand met een miljoen dollar, MTV, 22.00 uur
  • Tosh.0, Comedy Central, 22.00 uur
  • Bedriegers, Bravo, 22.00 uur
  • Detroiters, Comedy Central, 22.30 uur
  • Desus & Mero, Viceland, 23:00 uur

Woensdag

  • Het pad, Hulu, 3AM
  • Hoeren, Hulu, 3AM
  • Schoten afgevuurd, Fox, 20.00 uur
  • Blindspot, NBC, 20.00 uur
  • Meerval, MTV, 20.00 uur
  • The Goldbergs, ABC, 20.00 uur
  • Pijl, CW, 20.00 uur
  • Survivor, CBS, 20.00 uur
  • Denkbeeldige Maria, ABC, 20:30 uur
  • Ben jij de ware: All Star Challenge, MTV, 21.00 uur
  • Empire, Fox, 21.00 uur
  • Criminal Minds, CBS, 21.00 uur
  • Law & Order, NBC, 21.00 uur
  • De 100, CW, 21.00 uur
  • The Magicians, Syfy, 21.00 uur
  • Grote Misdrijven, TNT, 21.00 uur
  • Archer (seizoenpremière), FXX, 22:00 uur
  • The Comedy Jam, Comedy Central, 22.00 uur
  • Aangewezen overlevende, ABC, 22.00 uur
  • Chicago Justice, NBC, 22.00 uur
  • Criminal Minds: Beyond Borders, CBS, 22:00 uur
  • The Expanse, Syfy, 22.00 uur
  • Niemand, TV Land, 22:00 uur
  • De Quad, INZET, 22:00 uur
  • Pakken, VS, 22:00 uur
  • Tijd: The Kalief Browder Story (seizoensfinale), Spike TV, 22.00 uur
  • Ripper Street, BBC America, 23.00 uur
  • Desus & Mero, Viceland, 23:00 uur

Donderdag

  • Grey's Anatomy, ABC, 20.00 uur
  • De oerknaltheorie, CBS, 20.00 uur
  • Bovennatuurlijk, CW, 20.00 uur
  • Superstore, NBC, 20.00 uur
  • Machteloos, NBC, 20:30 uur
  • The Great Indoors, CBS, 20:30 uur
  • Riverdale, CW, 21.00 uur
  • Mam, CBS, 21.00 uur
  • Chicago Med, NBC, 21.00 uur
  • Schoppen & Schreeuwen, Vos, 21.00 uur
  • Schandaal, ABC, 21.00 uur
  • Life in Pieces, CBS, 21.30 uur
  • The Amazing Race, CBS, 22:00 uur
  • The Catch, ABC, 22:00 uur
  • De zwarte lijst: verlossing, NBC, 22.00 uur
  • Colony (seizoensfinale), VS, 22:00 uur
  • Dark Net (seizoenpremière), Showtime, 22:00 uur
  • Desus & Mero, Viceland, 23:00 uur

Vrijdag

  • American Playboy: The Hugh Hefner Story (S1), Netflix, 3AM
  • The Get Down (E7 - 13 seizoensfinale), Netflix, 3AM
  • El Faro de Las Orchas, Netflix, 3AM
  • Win het allemaal, Netflix, 3AM
  • Dawn of the Croods (S3), 3AM
  • Tangled: The Series, Disney, 19:30 uur
  • The Originals, CW, 20.00 uur
  • First Dates (première van de serie), NBC, 20.00 uur
  • Beach Boys: Huisdiergeluiden maken, Showtime, 20.00 uur
  • Toy Box (première van de serie), ABC, 20.00 uur
  • You the Jury (première van de serie), Fox, 21.00 uur
  • In schande, Showtime, 21.00 uur
  • Tattoo Age, Viceland, 21.00 uur
  • Vice, HBO, 23.00 uur
  • Dieren., HBO, 23:30 uur

zaterdag

  • Clippers/Spurs, ABC, 20:30 uur
  • Losgeld, CBS, 20.00 uur
  • Trainingsdag, CBS, 21.00 uur
  • The Son (première van de serie), AMC, 21.00 uur
  • Saturday Night Live: Louis CK / The Chainsmokers, 23:30 uur

Zondag

  • The Good Fight, CBS All Access, 3AM
  • The Circus: Inside the Greatest Political Show on Earth, Showtime, 20.00 uur
  • Top Gear, BBC America, 20.00 uur
  • Once Upon a Time, ABC, 20.00 uur
  • NCIS: LA, CBS, 20.00 uur
  • Honkbal op zondagavond: Marlins/Yankees, ESPN, 20.00 uur
  • Geschiedenis maken, Fox, 20:30 uur
  • Huisbranden, PBS, 21.00 uur
  • Family Guy, Fox, 21.00 uur
  • Keer op keer, ABC 21.00 uur
  • Mevrouw de secretaris, CBS, 21.00 uur
  • Homeland (seizoensfinale), Showtime, 21.00 uur
  • De laatste man op aarde, Fox, 21.30 uur
  • Into the Badlands, AMC, 22.00 uur
  • Amerikaanse misdaad, ABC, 22.00 uur
  • Feud: Bette en Joan, FX, 22:00 uur
  • Shades of Blue, NBC, 22.00 uur
  • Miljarden, Showtime, 22.00 uur
  • Gevangen, Viceland, 22.00 uur
  • Meisjes, HBO, 22:00 uur
  • Crashing (seizoensfinale), HBO, 22.30 uur
  • In gesprek met Chris Hardwick, AMC, 23:00 uur
  • Vorige week vanavond met John Oliver, HBO, 23:00 uur

Aanbevolen verhalen

Wat is er op tv: finale 'Planet Earth II', 'Review', 'Legion' en 'Walking Dead'

Ook: 'Mafia III' DLC, 'MLB The Show 17', ;Hidden Figures' en de Final Four.